top of page

APIE STOVYKLĄ

Stovykla Simaronas vyks jau aštunti metai. Džiaugiamės, kad dėl puikių atsiliepimų ir emocijų galime tęsti savo stovyklos misiją ir toliau skleisti meilę žirgams. Stovykloje laiką leidžiame nuostabioje aplinkoje - Baniulių sodyboje, kurioje yra puikios arklidės, nuostabaus grožio tvenkinys, didelė salė, jaukūs kambariai, supynės, batutas bei puikus maistas.

Vienoje pamainoje su nakvyne planuojama priimti iki 30 vaikų. Pamainoje dirbs 3 vadovai, vaikus treniruos žirgyne dirbanti trenerė, o jai talkins savanoriai, kurie jau daug metų lanko žirgyną

TRENIRUOTĖS

Stovykla skirta ne tik vaikams, kurie nėra sėdėję ant žirgo, bet ir tiems, kurie jau yra susipažinę su šiuo sportu. Treniruotės vykdomos suskirščius vaikus į grupes pagal jų gebėjimus ir patirtį. Treniruotės vyks I-IV. Kiekvieno vaiko treniruotė truks po 30 min., bet yra galimybė užsisakyti papildomų treniruočių. Papildomų treniruočių galimybės priklauso nuo žirgyno užimtumo. Papildomos treniruotės kaina 25 Eur/val. ir 15 EUR/ 30min Sumokėti už papildomas treniruotes galima pasiimant vaikus.

Nors 30 min. jojimo pamokos neatrodo daug, bet fiziškai tai nėra lengvas sportas, todėl keturios pamokos po 30 min. per stovyklą pradžiamoksliams yra pakankamai.

Paprastai vaikai, kurie daug metų treniruojasi su žirgais, joja po 45 min. - 60 min., 2-3 kartus per savaitę. 

MISIJA

 

Žirgų meilė gali pasireikšti įvairiomis formomis. Jautrius ir vienišus vaikus žirgas savo prisilietimu ir žvilgsniu pripildys pilnatve, o vaikus mėgstančius iššūkius įkvėps stiprybe ir galimybe patirti šį nuostabų sportą.

Mūsų misija yra plėsti žinias apie žirgus ir sudaryti galimybę vaikams susidraugauti su šiais nuostabiais gyvūnais. Ką gali žinoti galbūt žirgas taps vaiko geriausiu draugu.

VERTYBĖS

 

Stovyklos vertybės - sąžiningumas, kūrybingumas, energingumas.

bottom of page